Kargo ve Taşıma Bilgileri

KARGO YOĞUNLUKLARINDAN DOLAYI ALINAN KARAR GÖRE GEÇİÇİ BİR SÜRELİĞİNE SAAT : 14:00'A KADAR VERDİĞİNİZ SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA VERİLECEKTİR.CUMARTESİ GÜNLERİ İSE SAAT 11:00'A KADAR OLAN SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGOYA VERİLECEKTİR.

www.setekshome.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize MNG Kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

 

www.setekshome.com'dan saat 14:00'a kadar vermiş olduğunuz,

MNG Kargo ile teslimatını istediğiniz siparişleriniz, hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere,

AYNI GÜN KARGO ibaresi varsa o gün içinde içerisinde KARGOYA teslim edilir.

Üretimi Yapılacak olan ürünlerin (Stor Perde, Kumaş Vs) kargo tarihi zaten ürün detay sayfasında yazacaktır.Azami 3 İş Günü Talep Edilir.Üretimden Sonra KARGOYA Teslim edilir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişleriniz ise, hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere, en geç 1 sonraki iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişleriniz takip eden ilk işgünü içerisinde kargoya verilir.

 

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişleriniz takip eden ilk işgünü içerisinde kargoya verilir.

 

Kargo firmasından siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu vardır.

 

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.setekshome.com sorumlu değildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. www.setekshome.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı