Hakkımızda

 

1950 senesinden itibaren , Seçkin Tekstil kuruluşu olup,İlhan Seçkin Tekstil Ltd. Şti adı altında sizlere hizmet sunmaktayız. Vizyonumuz Türkiye’de ve bölgemizde e-ticaret alanında lider olmak ve sizlere müşteri memnuniyetli hizmet anlayışını sağlamaktır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız tüm ürünler,o markaya ait orijinal ürünlerdir.Orijinal olan bu ürünlerimize sizlere uygun fiyatlarla nerede olursa olun ulaştırmaya çalıştırıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

 

Sitemizde sahte,taklit ürünler kesinlikle bulunmamaktadır. Ürünlerimizi kendi adınıza faturalı olarak satışa sunmaktayız.

 

Sitemizde tamamen güvendesiniz.256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.Ayrıca ödeme sistemi olarak İYZİCO & PAYTR Ödeme Sistemini kullandığımız için kart bilgilerinizi görmeyip,hiçbir şekilde kart bilgileriniz saklanmamaktadır ve üçüncü şahışlar tarafından görüntülemez.

 

Detaylı bilgi talep etmeniz durumunda aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.Ayrıca sitemiz üzerinden sağ tarafında bulunan ‘‘Canlı Destek’’ Butonundan bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,keyifli alışverişler dileriz. 


Havale Bilgileri 


Banka Şube Adı: SİMAV

Banka Adı : İŞ BANKASI

Banka Şube Kodu / Hesap No: 4621 / 0485957

İban No: TR17 0006 4000 0014 6210 4859 57

Hesap Sahibi: İLHAN SEÇKİN TEKSTİL İNŞAATİLETİŞİM:          

 

Tel: 0274 513 17 17

Whatsapp: 0551 960 47 21

Mail:info@setekshome.com

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı