Rengarenk Kumaş Satışlarımız Devam Ediyor400+ Çeşitle Ve CM Sistemi İle Türkiye'de Bir İlk İstediğin Kadar AlKumaş Ürünlerini Görmek İçin Tıkla

Hakkımızda

 

1950 senesinden itibaren , Seçkin Tekstil kuruluşu olup,İlhan Seçkin Tekstil Ltd. Şti adı altında sizlere hizmet sunmaktayız. Vizyonumuz Türkiye’de ve bölgemizde e-ticaret alanında lider olmak ve sizlere müşteri memnuniyetli hizmet anlayışını sağlamaktır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız tüm ürünler,o markaya ait orijinal ürünlerdir.Orijinal olan bu ürünlerimize sizlere uygun fiyatlarla nerede olursa olun ulaştırmaya çalıştırıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

 

Sitemizde sahte,taklit ürünler kesinlikle bulunmamaktadır. Ürünlerimizi kendi adınıza faturalı olarak satışa sunmaktayız.

 

Sitemizde tamamen güvendesiniz.256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.Ayrıca ödeme sistemi olarak İYZİCO & PAYTR Ödeme Sistemini kullandığımız için kart bilgilerinizi görmeyip,hiçbir şekilde kart bilgileriniz saklanmamaktadır ve üçüncü şahışlar tarafından görüntülemez.

 

Detaylı bilgi talep etmeniz durumunda aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.Ayrıca sitemiz üzerinden sağ tarafında bulunan ‘‘Canlı Destek’’ Butonundan bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,keyifli alışverişler dileriz. 

 

Havale Bilgileri 

Banka Adı Banka Şube Adı Banka Şube Kodu / Hesap No Banka IBAN No Hesap Sahibi
İŞ BANKASI SİMAV 4621 / 0485957 TR17 0006 4000 0014 6210 4859 57 İLHAN SEÇKİN TEKSTİL İNŞAAT

 

İLETİŞİM:          
 

Tel:0 274 513 17 17

Whatsapp:0552 220 84 90

Mail:info@setekshome.com.tr

İnstagram-Facebook-Twitter: /Setekshome

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır